Tvarování těla

Tvarování těla

Vyberte si jaké tělo chcete

Je to pouze vaše skryté přání? Nebo je to dosažitelná realita i pro vás? Při své práci s lidmi, kteří měnili svoje diety, emoce a fyzické aktivity jsem si povšimnul i změn nejen ve funkci, ale i ve tvaru těla. Není jistě žádným tajemstvím, že lidé se sníženou funkcí štítné žlázy přibývají na váze. Na váze mohou přibývat i lidé s cukrovkou. Každá nemoc se charakteristicky zobrazí v rozložení, či absenci tukových zásob. Změny tělesného vzhledu jsou závislé na hormonálních funkcích. Správně fungující hormony, správně fungující tělo, správně vypadající tělo.

Diety

Není problémem zhubnout, když člověk přestane jíst. Vysadí se kalorie a je to. Otázka je na jak dlouho? Jak pomoci v nepříjemných momentech, kdy poklesne hladina cukru v krvi. Co dělat, když je opožděná transformace glycogenu na glukózu při delším hladovění, či půstu? Odpověď není tak komplikovaná. Dieta musí být individuální. Vyloučí se alergeny a senzitizující látky. Zavede se správný pitný režim. Péči je třeba věnovat detoxifikačním procesům. Velkou kapitolou jsou:

Emoce

Změnit tvar těla, znamená nabrat na sebe odlišnou identitu. Emoce týkající se limitací, sexuální přitažlivosti, strachu ze smrti, dokáží velmi výrazně ovlivnit hormonální funkce. Emocem je třeba věnovat pozornost dle toho, jak se v kterém individuálním případě vyskytují. Emoce jsou stejně důležité jako kalorický příjem.

Fyzická aktivita

Nestačí pouze zhubnout, či přibrat. Samotné liposukce, zvětšení, či zmenšení prsou jsou jenom odstraněním pověstné špičky ledovce. Pokud chcete mít pěkné, zdravé tělo, je třeba pro to něco udělat. Nestačí nechat to někoho udělat za vás. Fyzická aktivita vede k lepšímu prokrvení, lepšímu oběhu lymfy, lepší pohyblivosti a ohebnosti. Z dobré fyzické aktivity získáte dobré emoce. Vydáte-li se správným směrem a vaším cíle je lepší vzhled postavy, dříve, či později ji získáte.

Jak na to?

Prospěšná kniha obsahuje hodně informací, které si můžete přečíst a sami uskutečnit. Pokud si přejete více odborné pomoci, rád Vám pomůžu.